Latest posts

 • Schody w innym wydaniu z estetycznymi nakładkami
  Schody w innym wydaniu z estetycznymi nakładkami

  Schody to elementy konstrukcyjne, z których korzysta się wyjątkowo często, zwłaszcza w wielokondygnacyjnych budynkach bez windy. Dlatego też, aby utrzymać je w dobrym stanie, warto zadbać o właściwe zabezpieczenie stopni. W zależności od rodzaju oraz ich położenia dobrym pomysłem może być zakup odpowiednich dywaników mających szerokie zastosowanie. Tego typu produkty są dostępne w wersjach pozwalających na ich wykorzystanie na schodach wewnętrznych, jak również zewnętrznych. 

  Czytaj dalej
 • Szerokie zastosowanie dywaników na schody
  Szerokie zastosowanie dywaników na schody

  Właściciele domów i mieszkań wielokondygnacyjnych z pewnością doceniają nakładki na schody mające wiele zastosowań. Oprócz ogólnego zabezpieczenia przed wszelkimi urazami spowodowanymi poślizgnięciami chronią również same schodki, aby kanty nie ulegały zniszczeniu. Należy wspomnieć także o poprawieniu estetyki stopni, kiedy te nie wyglądają już tak dobrze, jak przed parunastoma laty. Szeroki wybór artykułów tego typu pozwala na dobór zgodny z własnymi preferencjami lub dopasowanie wzorów,...

  Czytaj dalej
 • Dlaczego warto mieć chodniczki na schodach?
  Dlaczego warto mieć chodniczki na schodach?

  Dom to miejsce, w którym każdy chce czuć się bezpiecznie, swobodnie zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy i mieć poczucie komfortu zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Oczywiście wiadomo, że zanim uzna się konkretne miejsce za swoją oazę, trzeba zadbać o wiele niezbędnych elementów – mowa o ogólnym wyposażeniu, aranżacji oraz najróżniejszych zabezpieczeniach. Domy jedno- i wielorodzinne oraz mieszkania dwukondygnacyjne posiadają schody łączące ze sobą piętra.

  Czytaj dalej
 • Funkcje nakładek na stopnie – komfort, bezpieczeństwo i estetyka
  Funkcje nakładek na stopnie – komfort, bezpieczeństwo i estetyka

  Mieszkańcy dużych piętrowych domów często zadają sobie pytanie, co zrobić, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo swoim najbliższym, z którymi żyją pod jednym dachem. Szczególnie mowa tu o dzieciach, które stale należy mieć na oku. Schody prowadzące na piętro są codziennie użytkowane przez domowników, również tych najmłodszych. Poza tym, z pewnością niejednokrotnie zdarzy się, że, jako gospodarze, będziemy zmuszeni wnieść na górę coś ciężkiego.

  Czytaj dalej
 • Rodzaje nakładek na schody – szeroki wybór dla każdej aranżacji
  Rodzaje nakładek na schody – szeroki wybór dla każdej aranżacji

  Chodniki wykładane na stopnie schodów mają za zadanie nie tylko wzbogacić wystrój wnętrza, ale również zapewnić bezpieczeństwo domownikom. Niezależnie od użytych kolorów czy wzorów, nakładki gwarantują stabilność pod stopami, co jest szczególnie ważne, gdy w domu przebywają małe dzieci lub osoby starsze czy z niepełnosprawnością ruchową.

  Czytaj dalej
 • Dywaniki na schody – estetyczny sposób zabezpieczenia stopni
  Dywaniki na schody – estetyczny sposób zabezpieczenia stopni

  Budując czy remontując dom lub urządzając wystrój jego wnętrza, użytkownicy powinni zawsze kierować się zasadą mówiącą, że funkcjonalność musi iść w parze z estetyką. Nikt przecież nie lubi rozwiązań, które na dłuższą metę okazują się niepraktyczne, podobnie jak źle wyglądających elementów wyposażenia niedopasowanych kolorem czy rozmiarem. Wybierając więc odpowiedni zestaw chodników na schody, trzeba wiedzieć, jaki efekt chce się osiągnąć.

  Czytaj dalej
 • Jak wybrać odpowiednie chodniki na schody?
  Jak wybrać odpowiednie chodniki na schody?

  Stylowe chodniki ułożone na stopniach schodów gwarantują szereg zalet, które szybko staną się widoczne podczas codziennego funkcjonowania. Ich praktyczne zastosowanie jest nieocenione zwłaszcza w domach, w których poruszają się małe dzieci lub osoby starsze, bowiem chodniki tego typu to gwarancja stabilności oraz wygody wchodzenia i schodzenia ze schodów.

  Czytaj dalej
Showing 1 to 7 of 7 (1 Pages)