Nasza firma istnieje na rynku od 1994 r. Od początku zajmujemy się sprzedażą pokryć podłogowych. Początkowo były to dywany i chodniki, z czasem rozszerzyliśmy naszą ofertę o wykładziny dywanowe, wykładziny pcv, panele podłogowe i wszelkiego rodzaju dodatki tj. listwy, kleje, środki czyszczące i zabezpieczające powierzchnie podłóg, komplety i dywaniki łazienkowe, karnisze, tapety itp.
Od roku 2001 zajęliśmy się produkcją nakładek na schody. W dobie rozwoju budownictwa Polacy coraz częściej decydują się na zakup krętych lub zabiegowych schodów do swoich domów, to bardzo utrudnia lub całkiem uniemożliwia zabezpieczenie tych schodów tradycyjnym chodnikiem mocowanym na specjalne pręty. Powiększyło to rynek sprzedaży nakładek na schody. Nasza firma zajmuje się głównie handlem detalicznym dlatego też i nasze nakładki sprzedajemy bezpośrednio końcowym odbiorcom. Niesie to wymierne korzyści dla naszych klientów takie jak bezkonkurencyjna cena, a przede wszystkim duża elastyczność przy zamawianiu. Klient może wybrać nie tylko wzór i kolor, ale także wielkość i kształt nakładki, lub dokupić do kompletu chodnik lub owalik z tego samego materiału.
Od roku 2008 rozszerzyliśmy naszą działalność o profesjonalny montaż posadzek zarówno na potrzeby obiektowe jak i domowe. Układamy wykładziny dywanowe, PCV, panele podłogowe oraz parkiety gotowe typu Deska Barlinecka. W 2016 r poszerzyliśmy ofertę o sprzedaż i montaż drzwi Porta ,Dre, Pol-Skone.
Obecnie dzięki współpracy z firmą VOX nasza oferta rozszerzona jest o panele mdf takich firm jak np VOX, EGGER, My Floor, Krono czy Classen. Oraz drzwi firm tj VOX, Porta, Voster, Dre, Invado, Pol-skone, Erkado, Polstar, Doors itd.
Wszystkie produkty typu Wykładziny zarówno pcv jak i dywanowe oraz drzwi i panele warto kupować wraz z montażem, wtedy można skorzystać z niższej stawki Vat 8%.